Почалось попереднє слухання в справі Макаренка, Діденка та Шепітька

  У ці хвилини в Печерському райсуді столиці триває попереднє слухання справи проти колишніх глави держмитниці Анатолія Макаренка, першого заступника НАК Нафтогаз Ігоря Діденка та заступника керівника енергетичної митниці Тараса Шепітька.
  Суд уже відхилив клопотання адвокатів підсудних про відвід судді. Правозахисники заявляють, що суддя необ`єктивно розглядає справу. Екс-чиновників звинувачують у незаконному розмитненні газу, що належав Росукренерго, в лютому 2009 року. Попереднє засідання перенесли через те, що звинувачених не привезли із слідчого ізолятора до суду.

  Юрій Сухов, адвокат Анатолія Макаренка: "Необ`єктивно поки розглядає наші питання і звернення, і застосовує законодавство не так, як воно того вимагає. Він відхилив наше клопотання про допуск ЗМІ на засідання. І сказав теж, що на попередньому засіданні, що законом не передбачувано можливості ЗМІ. Це є абсурдом. Ми зробили зауваження до протоколу. Оскільки, ви мабуть всі знаєте, в деяких інших справах, у попередньому засіданні, зокрема у Корнійчука, я був там, бачив - ЗМІ допустили. Тобто для одного судді закон такий, для іншого такий. Ми вважємо, що це необ`єктивний розгляд справи". 

  Попередній матеріал
  Ющенка турбує можливе закриття справи про його отруєння
  Наступний матеріал
  У ялтинському зоопарку народилось 4 амурських тигренят [відео]
  Теги: