УДЦР
УДЦР УДЦР

СБУ подякувала фахівцям УДЦР за плідну роботу в сфері інформаційної безпеки України

  НКРЗІ, СБУ, УДЦР та окремі провідні оператори телекомунікацій обговорили на зустрічі питання протидії нелегальній термінації трафіка

  Нещодавно в Українському державному центрі радіочастот відбулася робоча нарада представників Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), та працівників Служби безпеки, УДЦР і окремих провідних операторів телекомунікацій. Учасники зустрічі обговорювали питання протидії нелегальній термінації трафіка. Про це повідомляє прес-служба УДЦР.

  У ході наради було розглянуто питання щодо посилення взаємодії регулятора, правоохоронних органів, держпідприємства та операторів у "виявленні та усуненні порушень на телекомунікаційних мережах".

  Учасники зустрічі зазначили, що в Україні здійснюється чимало порушень у сфері інформаційної безпеки. В регіонах виявляють ще чимало фактів створення неконтрольованих каналів міжнародного зв'язку, а також обмеження телефонного трафіку, який спрямовується із порушенням встановленого порядку маршрутизації.

  "Зазначалося, що неодноразово в заходах із забезпечення інтересів держави брали участь представники Українського державного центру радіочастот, які здійснюють вимірювання телекомунікаційних мереж. Результати протоколів вимірювань часто використовують замовники як доказову базу для розслідувань цих порушень", – наголошується у повідомленні.

  Крім того, на зустрічі представник СБУ передав до УДЦР лист від Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, в якому висловлюється вдячність фахівцям центру за взаємодію в питаннях вимірювання телекомунікаційних мереж та високий професіоналізм.

  Попередній матеріал
  В Україні збираються скасувати Книгу відгуків і пропозицій
  Наступний матеріал
  У Мінекології скаржаться на неефективне використання коштів екологічного податку
  Теги: