5.ua

Розгляд справи про будівництво у Десятинному провулку перенесли на 29 жовтня

  Розгляд справи про будівництво у Десятинному провулку перенесли на 29 жовтня. Відповідне рішення виніс Київський апеляційний адміністративний суд.

  Незаконним будівництво адміністративної споруди Феміда назвала ще 11 червня. Київрада та УПЦ Київського патріархату оскаржували ухвалу Окружного адміністративного суду столиці про заборону будь-яких будівельних робіт на Десятинному. Утім засідання перенесли через відсутність у залі суду представників міської адміністрації та невчасне надання документів з боку УПЦ. Представники громадськості в суді назвали таке рішення затягуванням процесу. Адже доки рішення про заборону будівництва оскаржується роботи на самому Десятинному провулку триватимуть. Водночас, за словами місцевих мешканців, сьогодні зранку всю будівельну техніку з майданчика - таки вивезли.

  Олександр, мешканець Десятинного провулку: «Сьогодні вони все вивезли. тихо нікого там нема, відсутність на майданчику крана, яким вони монтували вертикальні такі двотаври».

  Ірина Невмержицька, юрист, представник громадськості в суді: «Справа була перенесена з формальних підстав як це всі розуміють. неявка КМДА, яка в принципі не подавала апеляційну скаргу,це свідчить про те що вони з рішенням суду першої інстанції абсолютно погоджуються. Можливо, судді маючи всі ці документи на руках, вагаються, не знаючи, яке рішення їм прийняти». 

  Попередній матеріал
  У столиці стартувала акція "Турбуйся про них" [відео]
  Наступний матеріал
  У столиці розвалюється Шулявський міст [відео]