5.ua

У столиці стартувала акція "Турбуйся про них" [відео]

  Профілактику раку молочної залози пропагуватимуть через жінок-журналісток. Акція під гаслом "Турбуйся про них" стартувала у столиці. У рамках заходу жінки матимуть змогу безкоштовно обстежитися, зробити ультразвукову діагностику молочних залоз, мамографію, пройти огляд онколога та отримати професійну консультацію.

  Дні відкритих дверей пройдуть і в регіонах країни. Таким чином, організатори хочуть привернути увагу до ризиків захворювання раком молочної залози та поінформувати усіх українок про запобігання хвороби, її профілактику та лікування.

  Надія: «Я даже почувствовала, що у мене якась боль в груди появилася. І я ж сама опять пішла до момолога. Він мене направив сюди у Черкаси і мене ж сразу опреділили на операцію».

  Олег Тюрін,  завідувач онкохірургічного відділення № 1 Черкаського обласного онкологічного диспансеру:«Найдя женщин, у которых опухоль в молочной железе и убедив их, что нужно лечение адекватное - уберем на пути о злокачественную  доброкачественную патологию молочной железе.  А ту одну в которой действительно найдем рак - пролечим на первой стадии».

  Попередній матеріал
  Москву засипає снігом
  Наступний матеріал
  Розгляд справи про будівництво у Десятинному провулку перенесли на 29 жовтня