Робочу поїздку на острів Крит здійснив губернатор Київщини

  Робочу поїздку на острів Крит здійснив губернатор Київщини. Анатолій Присяжнюк спілкувався із очільником грецького острова та перевірив, у яких умовах відпочивають діти Київщини. Адже за домовленістю обох губернаторів - цього літа у Греції задарма оздоровлять півтисячі школярів області.

  Журналіст "5 канал": "Українські танці та музика дісталися древнього острова Крит. Діти Київщини не лише відпочивають, але й презентують народну культуру. У перший же день - влаштовують концерт".

  Гімн України, народні та сучасні мелодії - іноземцям припали до душі. Та найбільше їх вразив гімн Греції - виконаний на сопілках.

  Піцулі Йорг, президент губернації о. Крит: "Ви мабуть, знаєте, що греки великі патріоти. Тому коли чуємо гімн нашої країни, а коли від українських дітей, та ще й на таких інструментах, відчуваємо велику гордість. Ми вражені здібностями ваших дітей до музики, танців, історії і взагалі до навчання".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "У нас багато спільного. Але найголовніше те, що ось ця дружба - перейшла в органзацію відпочинку дітей Київщини на Криті. От завдяки таким спілкуванням, предствники бізнесу Греції вже працюють у Київській області".

  Зустріч між губернаторами Київщини та острова Крит відбувається увечері. Говорять про імпорт, експорт та інвестиції. Співпраця уже дала свої результати. Греки почали більше постачати  своєї продукції. Українцям тепер легше отримати візи. В умовах кризи для останніх туристи з України - велика підтримка. 

  Старос Арнаутакіс, губернтор острова Крит: "За останній місяць потік туристів з України збільшився на 50 відсотків. Утім, ми очікуємо, що найблищим часом він подвоїться. Завдяки вашому губернатору, нам вдалося підняти та зміцнити відносини між двома регіонами, і не лише у сфері туризму та торгівлі, але й у галузі культури. Ми також хочемо бачити ваших студентів у наших університетах і щоби наша молодь теж їздила до України".

  Для поглиблення відносин між країнами, восени обидві сторони проведуть бізнес-форум. Грецька сторона серйозно зацікавлена імпортом українських товарів та продуктів. Найперше це - соняшникова олія, борошно, цукор, деревина та метал. Почесний консул України на острові Крит каже, з огляду на те, що країна є  власником найбільшої кількості суден у Європі, то корабельна ніша має великі перспективи для обох країн.

  Юанніс К. Літінас, почесний консул України на о. Крит: "Греки, щороку замовляють величезну кількість суден, але ж не в Україні. Я не розумію, чому не можна зробити так, щоби замість того, щоби будувати їх на Сході, вони не роблять цього в Україні. Багато ремонтних робіт виконують на ваших заводах, які теж потрібні власникам суден. Тобто, замість того, щоби корабель плив до Китаю на місяць чи більше, він може на два дні прибути на Чорне море".

  Бізнес-форум влаштують у вересні. На острів Крит запросять більше сотні українських бізнесменів та представників влади. Стільки ж учасників - з грецької сторони. Загалом співпраця між губернаторами Київщини і грецького острова розпочалася півроку тому. За цей час чільники зустрічалися тричі в Україні та двічі у Греції.

  Дмитро Демішев, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Уряд Ізраїлю розпочав виселення на батьківщину нелегалів із Південного Судану [відео]
  Наступний матеріал
  Нові душові кабінки та вбиральні на Трухановому острові, демонтують після від`їзду швецьких фанів
  Теги: