Нові душові кабінки та вбиральні на Трухановому острові, демонтують після від`їзду швецьких фанів

  Нові душові кабінки та вбиральні, які нещодавно встановили на Трухановому острові, демонтують одразу після від`їзду швецьких фанів. Комунальники впевнені - на одному пляжі кабінок буде забагато, тож планують встановити їх на усіх міських зонах відпочинку. Тим часом вже в середу швецькі уболівальники поїдуть з Києва. З якими враженнями - розпитувала Ганна Рибалка.

  Нагостювалися. Шведські фани почали потроху залишати Труханів. Після поразки Швеції у матчі з англійцями. Іноземців на острові поменшало. Півтори тисячі уболівальників зібрали валізи і сказали Києву "До побачення!". Ті, хто лишилися - ніжаться на столичному пляжі.

  Шведський фан: "Гарна погода, гостинний народ і дуже дешеве пиво. Я не знаю жодного шведського уболівальника, якому б не сподобалося у цьому кемпінгу. У Києві ми не лише дивилися футбол. Ще грілися на сонці, а вчора наприклад, їздиди в Чорнобиль".

  Утім позитивні емоції лишилися не у всіх. Цій компанії любителів футболу не сподобалися київські офіціанти. Столичний серсів, кажуть, нікудишній.

  Шведський фан: "Ти маєш згаяти дуже багато часу, доки тобі принесуть їжу. Не дуже хороше обслуговування. У нас у Швеції серсів набагато кращий".

  Пригостити  прохолоджувальними напоями гостей зі Швеції мала нагоду киянка Ірина. Каже, веселі й позитивно налаштовані вони небайдужі до спиртного.

  Спраглі до дешевого українського пива, шведські фани не раз потрапляли в халепу, каже фельдшер зі Служби медицини катастроф Віталій. Уболівальники приходили до нього з вивихами й порізами.

  Віталій Голубенко, фельдшер Служби медицини катастроф: "Купаються, десь там наступили на шось. Таке. Ноги ріжуть, а в принципі такого щоб сильно - немає".

  Найбільша кількість шведських уболівальників була у п`ятницю. Тоді в кемпінгу перебувало майже 5 тисяч фанів. Утім уже у вівторок-середу гості поїдуть на батьківщину. А для киян обіцяють влаштувати "день відкритих дверей" у таборі.

  Денис Рудник, заступник начальника КП "Плесо": "У нас каждый день проходит просмотр футбольных матчей. Работает фан-зона и мы приглашаем украинцев, всех кто желает посмотреть футбол в более экзотических условиях, на природе".

  Разом зі шведами зникнуть із Труханового і нові душові кабінки та біотуалети. Комунальники кажуть - на одному пляжі їх для киян буде забагато. Їх установлять на інших зонах відпочинку. А от прибирати металевий паркан не поспішають - він простоїть на острові ще й весь липень.

  Ганна Рибалка, Владислав Каретник, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Робочу поїздку на острів Крит здійснив губернатор Київщини
  Наступний матеріал
  Літній табір для дітей Дніпровського району запрацював у столиці
  Теги: