Літній табір для дітей Дніпровського району запрацював у столиці

  Літній табір для дітей Дніпровського району запрацював у столиці. Тепер всі охочі діти віком від шести до сімнадцяти років можуть задарма пройти навчальний курс за власним смаком. Серед них акторська майстерність, курс моделей та барабанотерапія.

  Поки батьки на роботі, діти луплять по барабанах. Почувши про відкриття літнього табору, мешканці Дніпровського району кинулися віддавати туди свою малечу.

  Марина Журавльова, мати: "Ми на літо залишилися в Києві. Якогось розвитку хочеться для дитини. Не такого, щоб в дворі десь погратися, а щоб дитина розвивалась".

  Заняття підготували кожній дитині до смаку. Працює в таборі художня майстерня, клас барабанотерапії та курси акторської майстерності. А діти старшого віку можуть навчатися фотографувати та ходити по подіуму. 

  У кожній групі табору займається по 15-ть дітей. Тривають уроки півтори години. Щоби за цей час діти не втомлювалися, навчають їх у формі гри. 

  Олена Їськова, викладач творчої майстерні: "Все наши занятия построены в игровой манере, специально, чтобы дети не уставали, чтобы им было интересно, они очень динамичные".

  Літній табір щойно розпочав свою роботу, а від охочих уже немає відбою. Серед записаних дітей сформувалася своя черга.

  Катерина Горіна, засновник фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "На лето мы планируем, что где-то человек триста у нас пройдет лагерь и сейчас у нас уже 6 груп, в каждой групе по 15 человек у нас где-то уже сформирована очередь, поскольку очень много желающих".

  Це уже четвертий благодійний центр для дітей у районі. Їхня кількість збільшуватиметься і надалі. А відвідувати дармові заняття в таборах зможуть діти не лише з Дніпровського району, але й з усього Києва.

  Олесь Довгий, засновник фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "Загальна віра в те, що здоров`я і розвиток, і освіта наших дітей має значення дасть можливість нам розвиватись не лише в рамках Дніпровського району, але й розширятися далі в масштабах Києві і країни. Слава Богу діти щоденно народжуються і, відповідно, роботи для нас вистачить на багато років вперед".

  Працюватиме дитячий табір і після завершення літніх канікул. Щоправда, тоді всі заняття перенесуть на другу половину дня.

  Ольга Сас-Тарасова, Юрій Усік, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Нові душові кабінки та вбиральні на Трухановому острові, демонтують після від`їзду швецьких фанів
  Наступний матеріал
  Англійського уболівальника - розшукує міліція Донецька і Харкова
  Теги: