Пилипишин вимагає від інваліда 100 тис гривень

  Сто тисяч гривень матеріальної компенсації та спростування у ЗМІ - вимагає екс-голова Шевченківського району Віктор Пилипишин від колишнього директора Дитячої юнацько-спортивної школи №7 Віталія Сальнікова.

  Відповідна цивільна справа про захист честі, гідності та ділової репутації - знаходиться у Солом`янському суді. Однак сьогоднішній розгляд - перенесли. Йдеться про інформацію у низці ЗМІ з коментарями Віталія Сальнікова. Він стверджує, що Віктор Пилипишин замовив його убивство. 2009 го року біля дверей квартири Сальнікова стався вибух. Чоловік отримав опіки першого ступеня і втратив 3 літри крові. Водночас представники Віктора Пилипишина називають інформацію про замовлення замаху на життя - неправдивою.

  Андрій Лисовський, адвокат Віктора Пилипишина: "Позов пов`язаний із поширенням Віталієм Сальніковим недостовірної інформації і користуючись своїми правами, гарантованими конституцією і цивільним законодавством, Віктор Петрович захищає свої порушені права".

  Віталій Сальніков, відповідач у справі: "Я ожидал это, я просто слишком хорошо знаю этого типа Пилипишина, поэтому для меня это все было очень ожиданно, единственное, что для меня было неожиданно, это что он, зная что я на инвалидности и получаю 860 грн пенсию - он подал позов на 100 тисяч, ну я просто знаю, что грошы перед усем у Пилипишина". 

  Попередній матеріал
  Державна амбулаторія сімейної медицини на Трьохсвятительській - законно перейшла у приватну власність
  Наступний матеріал
  На Майдані Незалежності розбирають головну ялинку країни
  Теги:
  Loading...