Державна амбулаторія сімейної медицини на Трьохсвятительській - законно перейшла у приватну власність

  Державна амбулаторія сімейної медицини на Трьохсвятительській - законно перейшла у приватну власність. Таке рішення нині виніс Господарський суд Києва. Громада із цим не погоджується і уже готує апеляцію.

  Медзаклад заснований 70 років тому. У ньому обслуговували понад 7 тисяч мешканців Шевченківського району. Більшість із них люди похилого віку. До найближчої поліклініки, що на Саксанганського, песіонерам добиратися складно. Приміщення амбулаторії на Трьохсвятительській 2 роки тому вивели із комунальної власності і згодом продали як приватну. Рік потому лікарі та пацієнти усе одно не залишали приміщення. Вигнати медиків новим власникам вдалося через відключення комунальних послуг. 

  Надія Кирченко, мешканка Шевченківського району: "Там і лабараторія і наналізи, і все. І несподівано зараз її закривають. І ходити цим пенсіонерам треба на Саксаганського. Це не можливо! Тому ми будемо вимагати і добиватися, щоб амбулаторію повернули на Трьохсвятительську".

  Тарас Кінько, мешканець Шевченківського району: "Бюджетна медична установа, площею понад 1600 квадратних метрів, була передана під житло. Ми починаємо вивчати документи. З`ясовується, що набувалося у власність це приміщення із збереженням профільної діяльності закладу. Але це було тільки на папері, в житті все відбувається інакше".

  Попередній матеріал
  За минулу добу у Києві через ожеледицю травмувалося понад 500 осіб
  Наступний матеріал
  Пилипишин вимагає від інваліда 100 тис гривень
  Теги:
  Loading...