На Майдані Незалежності розбирають головну ялинку країни

  На Майдані Незалежності розбирають головну ялинку країни.

  Демонтувати її почали у понеділок. Сьогодні на Майдані працюють з 9 ранку. Робота не з легких, адже гілки штучного дерева важать до 35 кілограмів. Нині місцева влада вирішує питання щодо постійної "прописки" ялинки у столиці. У КМДА кажуть, цьогоріч не отримали жодного негативного відгуку щодо новорічного дерева. Тож нині чиновники ведуть переговори про передання новорічного дерева у користування місту та вирішують, де зберігати ялинку до наступного нового року. Нагадаємо, цьогоріч ялинку придбали коштом благодійників. Вона обійшлася у три мільйони гривень.

  Євген Кошелєв, слюсар: "Я ж ее собирал все-таки, мне ее и разбирать. Екает конечно, ну а что поделаешь - хватит, сколько ей можно стоять. Сортируем, рассоединяем, забираем разьемы. Там большие, здесь - небыльшие. 35 килограмм. В принципе, самые тяжелые". 

  Світлана Зоріна, директор Департаменту культури КМДА: "Ми отримали велику кількість листів. І, деякі з тих, хто написав, сказали що це була найкраща ялинка за роки Незалежності України. З учорашнього дня почалися наші переговори з благодійним фондом. і, після того, як благодійний фонд передасть нам цю ялинку згідно документів, ми підпишемо угоду про зберігання цієї ялинки. Таким чином ця ж ялинка і залишиться, але дизайн буде трішки інший".

  Попередній матеріал
  Пилипишин вимагає від інваліда 100 тис гривень
  Наступний матеріал
  Медсестра побила пацієнтку у лікарні Алчевська [відео]
  Теги:
  Loading...