Сергій Фурса
Сергій Фурса 5 канал

Прив’язування ренти до кінцевого продукту – це нонсенс: Фурса про зміни до ПКУ

  Читайте по-русски
  Це суперечить також заявам влади про те, що потрібно розвивати складні виробництва, аби торгувати на світових ринках не сировиною, а продуктами переробки

  Нова концепція оподаткування, запропонована владою є безглуздою.

  Про це заявив в ефірі "24 каналу" економічний експерт Сергій Фурса.

  "Сама концепція нових податків, закладена у законопроєкті 1210, вона просто безглузда. Прив’язування ренти до кінцевого продукту – це взагалі нонсенс. Такого в жодній країні світу ніхто не робить", – сказав Фурса.

  Як відзначив експерт, це суперечить також заявам влади про те, що потрібно розвивати складні виробництва, аби торгувати на світових ринках не сировиною, а продуктами переробки.

  "А зараз виробнику це навіщо? Чим більше він виробляє продукції, чим більше її ускладнює, тим більше він потім платить податків", – пояснив економічний експерт.

  Як вже повідомлялося, міжнародна аудиторська компанія PWC провела дослідження, згідно із яким зміни до Податкового кодексу, закладені у законопроєкті 1210, зроблять рентні платежі у співвідношенні до комерційного прибутку підприємств майже у 10 разів більшими ніж у Росії, а також стануть вищими ніж в Австралії, Бразилії та Китаї.

  Подібні новації влади можуть позбавить роботи майже 50 тисяч українців, наголошує ряд експертів та народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Лобійовані Коломойським зміни до ПКУ можуть нашкодити економіці України – Хорошун
  Наступний матеріал
  Суд конфіскував у "Батьківщини" та партії Ляшка ₴250 тисяч
  Теги: