Джемілєв
Джемілєв svoboda.org

"Проводиться інтенсивна заміна населення" – Джемілєв розповів про активне заселення Криму росіянами

За словами Мустафи Джемілєва, привезеним на півострів росіянам активно сприяють у наданні пільг у школах, дитсадках, у видачі землі, придбанні житла та отриманні роботи

Окупанти активно проводять заміну населення в анексованому Криму, завозячи туди росіян і стимулюючи "добровільну еміграцію" кримських татар. Про це повідомив лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв в інтерв'ю виданню "Новое время""Росія активно запрошує в Крим громадян Росії. Тільки офісних працівників, за даними кримської влади, в Крим завезено близько 15 тис. осіб, і це не остаточна цифра. Прибулі отримують пільги у школах, дитячих садках, а також у виділенні землі, придбанні квартир та отриманні роботи", – розповів Джемілєв.

За словами лідера кримських татар, Росія заселяючи півострів росіянами, здійснює злочин.

"Проводиться інтенсивна заміна населення. А це грубе порушення Женевської конвенції 1949 року про статус тимчасово окупованих територій, яке належить до розряду військових злочинів", – додав кримськотатарський лідер.

Варто зазначити, що за словами Джемілєва, прокуратура АРК, створена в Україні після окупації Криму, зараз займається розслідуванням цього правопорушення.

"Росія вдається до тактики "виживання" і "добровільної" еміграції кримських татар з Криму. Масові обшуки, таємні викрадення, нерозкриті вбивства – все це змушує людей не тільки мовчати про свої права, але і залишати батьківщину. За три роки на материкову частину країни переїхали близько 50 тисяч осіб, з них близько 25 тисяч – кримські татари. При тому, що ми закликаємо залишатися в Криму, багато хто стикається з прямою загрозою для життя", – нагадав Мустафа Джемілєв.

Нагадаємо, що у грудні минулого року лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив у Європейському парламенті, що окупанти завезли до Криму ядерну зброю, а кримськотатарський народ витісняють з півострова.

Попередній матеріал
Справжній патріот та боєць, що пройшов гарячі точки АТО, потребує допомоги
Наступний матеріал
НАЗК оголосило про початок другої хвилі е-декларування
Loading...
Мустафа Джемілєв побачив "радянську політику" у Криму з боку окупантів

Мустафа Джемілєв побачив "радянську політику" у Криму з боку окупантів

Джемілєв розкритикував державну стратегію України щодо повернення Криму

Джемілєв розкритикував державну стратегію України щодо повернення Криму

Джемілєв: Якщо санкції проти Кремля триватимуть, ми незабаром побачимо розпад РФ і повернення Криму

Джемілєв: Якщо санкції проти Кремля триватимуть, ми незабаром побачимо розпад РФ і повернення Криму