5 канал

Джемілєв розкритикував державну стратегію України щодо повернення Криму

  Тема деокупації Кримсього півострову відходить на другий план, вважає Мустафа Джемілєв

  Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу, народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Джемілєв у ході прес-конференції розкритикував державну стратегію України щодо повернення Криму.

  "Скажу відверто, стратегія держави щодо Криму нам не дуже подобається. Ми спочатку наполягали, що повинно було бути міністерство у справах окупованих територій зі статусом віце-прем'єра, але створили лише службу щодо Криму, у якій немає навіть приміщення, і вона займається тільки аналітичною роботою", - заявив він.

  Зі слів Джемілєва, тема деокупації Кримсього півострову відходить на другий план. "Ми дуже незадоволені тим, що в Мінських угодах (йдеться тільки про Донбас - 5.ua) і ні слова не говориться про те, що агресор повинен повністю очистити окуповані території, тобто тема Криму з цих угод випадає", - наголосив депутат.

  Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу також нагадав, що позиція глави держави Петра Порошенка в питанні деокупації частини території України зводиться до того, що спочатку треба звільнити Донбас, а потім Крим. "З нашої точки зору, це неправильно", - зауважив Джемілєв.

  Він наголосив, що "треба було наполягати на тому, що жодного слова про зняття або ослаблення санкцій (щодо РФ - 5.ua) не може бути, поки хоч один квадратний метр (території України) буде окупований Російською Федерацією".

  Нагадаємо, Порошенко виключає застосування сили для звільнення анексованого Криму від російських окупантів.

  Попередній матеріал
  Із 1 травня зарплата українських держслужбовців підвищиться на 10%
  Наступний матеріал
  Прикордонна авіація викрила 7 незаконних копанок бурштину
  Теги:
  Loading...

  У Вільнюсі відбудеться засідання Координаційної ради Світового конгресу кримських татар

  У Криму знайшли обгоріле тіло кримського татарина

  В окупований Крим прибули 400 російських десантників - ГУР

  У МЗС засудили затримання окупантами 35 кримських татар

  Окупанти зробили відбитки пальців і взяли слину на ДНК в 35 кримських татар

  5 канал - трансляція наживо