intvua.com

Джемілєв у ЄС: окупанти завезли до Криму шість ядерних боєголовок

  Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив у Європейському парламенті, що окупанти завезли до Криму ядерну зброю, а кримськотатарський народ витісняють з півострова

  Про це він сказав у вівторок в Брюсселі, виступаючи в Європейському парламенті в рамках дебатів, присвячених незаконній анексії Криму Росією, повідомляє УНІАН.

  "За нашим даними, на півострів навіть завезли ядерне озброєння. Інформаційні служби Меджлісу володіють даними, що завезено шість ядерних боєголовок", - повідомив Джемілєв. За його словами, окупований Крим зараз "перетворений на військову базу".

  "Відповідно до інформації нашої контррозвідки, там близько 70 тис. військових, включаючи ФСБ, поліцію", - розповів лідер кримських татар. Джемілєв також переконаний, що "військового шляху звільнення Криму" немає.

  "Ми думаємо, що звільнення Криму можливо тільки дипломатичним шляхом, шляхом тиску на агресора. Один із головних засобів - це жорсткі санкції. Як вам відомо, після окупації Радянським Союзом Афганістану були застосовані жорсткі санкції, що призвело до його розпаду. Ми сподіваємося, що санкції, які застосовані до агресора, також призведуть до звільнення окупованих територій. Але я думаю, що терміни звільнення повинні бути значно звужені, ніж після окупації Афганістану", - деталізував він. Крім того, Джемілєв повідомив, що зараз в окупований Крим повернулися часи Радянського Союзу.

  "Окупанти ліквідували всі демократичні свободи, встановлений режим, подібний до радянського. Люди живуть у страху, процвітають доноси. До кримських татар особливе ставлення, тому що вони чітко сказали, що не сприймають окупацію", - наголосив лідер.

  Джемілєв також нагадав, що в Криму таємно викрадають людей. "У тому, що до цих викрадень мають стосунок каральні органи Російської Федерації, у нас немає жодного сумніву, і у нас є докази. Політика влади стосовно корінного народу зведена до того, щоб зробити все можливе, аби виштовхнути його за межі Криму", - підкреслив він. 

  Попередній матеріал
  Трагедія у Княжичах: суд заарештував 5 членів злочинної банди, затриманих після перестрілки
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині офіційно оголосили епідемію грипу
  Loading...

  Джемілєв на засіданні комітету Генасамблеї ООН розповів про переслідування кримських татар російською владою

  У Києві презентували документальний фільм про Мустафу Джемілєва

  Джемілєв розповів, як Кремль намагався його "завербувати"

  Джемілєв доповів у ПАРЄ про розмах репресій окупаційної влади в Криму