5.ua

Провладна більшість Київради закрилась від опозиції і проголосувала 210 питань за 4 години [відео]

  Ані нардепи, ані опозиційні міські депутати на засідання не потрапили. Попри їхні заяви про нелегітимність міськради, обранці справно голосували і під час зібрання встигли розглянути 210 питань порядку денного. З-поміж них, більше сотні – земельних. Така активність обурила опозиціонерів, і в кулуарах вони заявили про «масштабний дерибан столичної території». Тим часом, секретар міськради продовжує наполягати на легітимності зібрання і заявляє про готовність депутатів піти, щойно їм на зміну прийдуть новообрані.

  Галина Герега, секретар Київради: «Є закон про непреривність влади. Якщо сюди, до сесійної зали, зайде новообраний склад депутатів – ми їх привітаємо, подякуємо і будемо працювати в іншому напрямку. Але на сьогоднішній день цього немає».

  Олексій Давиденко, депутат Київради, «УДАР»: «Це перша сесія після 2 червня, коли наразі розглядається більше двохсот земельних питань, всіх разом, різних абсолютно. Там є і школи, там є і лікарні, там є підприємці, там є великі питання, там є спірні питання зелених зон».

  Олексій Омельяненко, голова фракції Партії регіонів в Київраді: «Если вы возьмете порядок дэнный и внимательно его посмотрите – там сегодня практически все вопросы имеют социальную направленность. Их заявление – это клевета».

  Попередній матеріал
  Росспоживнагляду не вдається знайти недоліки у роботі «Рошен»
  Наступний матеріал
  Європарламент підтримав асоціацію з Україною, але нагадав про вимоги ЄС