Проти закриття дільничної лікарні виступають мешканці села Вороньків

  Проти закриття дільничної лікарні виступають мешканці села Вороньків. За медичною реформою її мають перетворити на амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

  У медичному закладі є 15 місць для цілодобового перебування і 5 - для денного стаціонару. Нині лікарня обслуговує мешканців із кількох сіл, а це 6 тисяч людей. Мешканці ВоронькОва пояснюють - більшість із них похилого віку і дісталися рай-лікарні їм складно. В Головному управлінні охорони здоров"я Київської області пояснюють - у такий спосіб хочуть заощадити гроші на сільських лікарнях, щоби краще профінансувати центральну районну лікарню. Та водночас наголошують, доля дільничої лікарні в руках людей. Якщо сільська рада - буде проти - лікарню не закриють.

  Пенсіонерка: "Хто мене повезе? Куди мене повезе? А нащо її закривати о таким старцям?"

  Пацієнт: "По 70 чоловік лежало, і на коридорі і кругом  і допомогу робили. А зараз що ? Це для блага людей робиться?"

  Олег Ременник,  начальник ГУ охорони здоров`я Київської області: "Питання в тому, продовжувати утримувати  малоефективні заклади і не дофінансовувати заклади, де реально надається медична допомога тим же жителям, її ж нікуди не забирають цю районну лікарню. Чи продовжувати зберігати так як є. Але це має бути їх вибір".

  Попередній матеріал
  Мешканці столичного мікрорайону Пирогів 4-й місяць невзмозі оцінити переваги столичної медичної реформи [відео]
  Наступний матеріал
  Діти без долі [відео]
  Теги:
  Loading...