Мешканці столичного мікрорайону Пирогів 4-й місяць невзмозі оцінити переваги столичної медичної реформи [відео]

  Амбулаторія є, сімейного лікаря - немає. Мешканці столичного мікрорайону Пирогів четвертий місяць невзмозі оцінити переваги столичної медичної реформи. Восени біля їхніх домівок урочисто відкрили нову амбулаторію. Та відтоді заклад не прийняв жодного пацієнта. На заваді стала бюрократична тяганина та відсутність договорів на опалення. Тож нова будівля за три мільйони гривень - простоює.

  Валерій Нікіфоров, голова органу самоврядування населення мікрорайону Пирогів: "Тоді було сказано що поліклініка буде працювати".

  Червона стрічка, повітряні кульки та натовп людей. Так наприкінці жовтня відкривали амбулаторію сімейної медицини на Червонопрапорній.

  Житло, а на додачу ще й службовий автомобіль пообіцяли новоспеченому лікарю сімейної медицини та медсестрі. Удвох мали би приймати мешканців мікрорайону Пирогів. Адже до найближчої поліклініки добиратися далеко. Та минуло три місяці, а новозбудована амбулаторія досі стоїть пусткою.

  Голова органу самоврядування населення мікрорайону Пирогів: "Було написано що прийом мешканців проводиться в мікрорайоні Корчевате. Фраза була написана тимчасово. Вже й папірець, а поліклініка все не працює".

  Двері на замку. З чорного входу - купа сміття. Сімейний лікар в амбулаторії не прийняв жодної людини.

  Журналіст "5 канал": "Мешканці мікрорайону Пирогів замість новенької амбулаторії сімейної медицини, ходять у стару поліклініку. Тут же працює їхній сімейний лікар. Нового житла він поки що не дочекався".

  Щоби з`ясувати, чому не працює амбулаторія - йдемо до приймальні головного лікаря. З її кабінету виходить заступник столичного Департаменту охорони здоров`я. Утім, чому новий заклад - вартістю майже три мільйони гривень на замку - не пояснює. В поліклініці кажуть - з відкриттям амбулаторії затягує керівництво району.

  Лариса Кущ, головний лікар поліклініки: "Для того чтобы амбулатория работала - ее нужно отдать на баланс поликлинике".

  Олександр Незнал, голова Голосіївської РДА: "Ніхто її не буде передавати. Це наша амбулатория була і буду. У нас тимчасовий договір. Ми прокладали врізку. Там виникло питання по релейному захисту, тому що це окрема споруда. Там всі питання вирішені. Там проблем немає. Дякую".

  Коли люди зможуть побачити свого сімейного лікаря - у райадміністрації так і не уточнили. Так само незрозуміло - чи на місці обладнання, яке три місяці тому показували журналістам.

  В Департаменті охорони здоров`я київської мерії "5 каналу" повідомили - в Києві нині працює 80 амбулаторій сімейної медицини. З них проблемні лише 2 - на Червонопрапорній та в Шевченківському районі. Їхні двері обіцяють відкрити вже за місяць.

  Ганна Рибалка, Євген Кіяшко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Хліб здорожчав у Києві
  Наступний матеріал
  Проти закриття дільничної лікарні виступають мешканці села Вороньків
  Теги:
  Loading...