Хліб здорожчав у Києві

  Хліб здорожчав у Києві. Через зростання вартості борошна - на 24 копійки зросла і ціна "Українського столичного" та "нарізного батона". Водночас, як повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко - підстав для зростання ціни на соціальні сорти хліба - в столиці немає.

  За його словами, мерія має домовленості з Аграрним фондом, відповідно до яких борошно для виготовлення соціальних сортів хліба закуповується за здешевленою ціною. Це дозволяє не змінювати ціну на хліб масового вжитку. Кількість вже закупленого борошна дозволяє виготовляти соціальні сорти хліба упродовж усього 2013 року, не змінюючи їхню ціну. Нагадаємо, до соціальних сортів хліба належать "Український домашній", "Богданівський", "Пшеничний традиційний", "Печерський" та "Арнаут".

  Анатолій Голубченко, заступник голови КМДА: "100 тисяч тон нам дати зерна з аграрного фонду у цьому році по стабільним цінакм і бороншна 100 тисяч тонн з Білої церки. Ось це нам  дасть можливість не підвищувати ціни на соціальні сорти. Але цей аграрний фонд можна використоувати тільки для соціальних сортів хліба".

  Попередній матеріал
  Скандал у європейському футболі
  Наступний матеріал
  Мешканці столичного мікрорайону Пирогів 4-й місяць невзмозі оцінити переваги столичної медичної реформи [відео]
  Теги:
  Loading...