Залізна руда
Залізна руда bourse24.ir

Законопроєкт 1210 і його альтернатива не вирішують питання підвищення ренти на видобуток залізної руди – Каленков

  Читайте по-русски
  Під час чергового засідання комітету стало зрозуміло, що змін законопроєкту у частині ренти не буде, сказав експерт

  У Комітеті ВР з питань фінансової, податкової та митної політики представили законопроєкт 1210, у якому прописані умови підвищення ренти на видобуток залізної руди. Цей документ викликав великі сумніви експертів щодо своєї ефективності і доцільності. Про таке заявив президент ОП "Укрметалургпром", радник в МЕРТ Олександр Каленков, повідомляє "Апостроф".

  Каленков зазначив, що обіцяний у комітеті альтернативний проєкт теж не дав відповідей на ключові питання про підвищення ренти.

  "Дубинський запропонував гіпотезу – давайте подумаємо про формульне утворення ренти, грунтуючись на ставці Платс у Північному Китаї ... Як буде ставка Платс в Північному Китаї приводитися до ставки ренти в Україні? Які будуть складові цієї формули, коефіцієнти та інше? Ніяких деталей Дубинським і його комітетом вказано не було. Дубинський запевняв, що вони будуть в альтернативному законопроєкті 1210-1. Його вже опублікували, але там нічого немає. У порівнянні з першою версією – абсолютно нічого не змінилося", – наголосив Олександр Каленков.

  За його словами, під час чергового засідання комітету стало зрозуміло, що змін законопроєкту у частині ренти не буде – його нібито збираються передати до ВР у нинішньому вигляді і до другого читання доопрацювати. Експерт сумнівається, що це станеться.

  "Заяви про те, що давайте приймемо в першому читанні це, а потім спробуємо її якось змінити, нами абсолютно не приймаються. Ми розуміємо, що якщо законопроєкт буде проголосований у першому читанні, дуже мала ймовірність, що Верховна Рада потім до нього повернеться і буде що-небудь переглядати", – зазначає президент ВП "Укрметалургпром".

  Попередній матеріал
  Тінь Коломойського: що вказує на конкретного замовника законопроєкту №1210
  Наступний матеріал
  Польська делегація приєдналася до часткового бойкоту у ПАРЄ
  Теги: