Сергій Махно, "Робимо Українське"
Сергій Махно, "Робимо Українське" Метінвест

Проєкт "Робимо українське": як дизайнер та архітектор Сергій Махно презентує Україну у світі

Читайте по-русски
На сьогодні реалізовано близько 600 об'єктів дизайнера у 21 країні

Знаковий предметний дизайнер і архітектор Сергій Махно взяв участь в проєкті "Робимо українське", започаткованому компанією "Метінвест" на честь свого 15-річчя. Серія відео розповідає про українців, які щодня роблять Україну відомішою у світі. Про це повідомляє УНІАН.

Відео, в якому Махно розповідає про свій творчий шлях, розміщений на YouTube-каналі "Робимо українське".

Сергій – засновник студії Makhno. Він створює кераміку і меблі, проектує інтер'єри для кафе, барів, ресторанів і житлових будинків у різних країнах світу. Його думка є авторитетеною для архітекторів міжнародного класу. Його стиль упізнаваний за кордоном, а творчі рішення принесли своєму автору десятки нагород.

Сергій Махно виріс у багатодітній родині в маленькій квартирі. Але 2003-го, коли чоловікові виповнився 21 рік, він заснував власну студію.

"Ми робили проекти творчі за свої гроші, і таким чином показували і вчили наших клієнтів, що може бути по-іншому. В якийсь момент я відчув, що все-таки внутрішня моя сила переконує моїх клієнтів, що потрібно жити в сучасному стилі , а не купувати пінопластові багети. І люди почали не просто в це вірити, вони почали в це закохуватися ", – сказав він.

На сьогодні реалізовано близько 600 об'єктів дизайнера у 21 країні. Роботи Сергія здобули золото або призові місця на виставках і конкурсах у США, Бразилії, Італії, Великій Британії, Франції та багатьох інших країнах.

Як повідомлялося, металургійна компанія "Метінвест" започаткувала спецпроект "Металева зірка". В ньому відомі українці розповідають, як виглядає процес виробництва сталі на гірничо-металургійних комбінатах.

Як сказано на сайті "Метінвесту", присвяченому 15-річчю компанії, металургія і гірнича справа є однією з ключових сфер економіки України. За 15 років компанія "Метінвест" сплатила 164 млрд грн податків і сплавила 142 млн тонн сталі. До речі, на підприємствах "Метінвесту" працюють близько 80 тисяч співробітників.

Крім того, зазначається, компанія за цей час інвестувала 10 млрд дол. у роботу своїх підприємств і 2,5 млрд грн – у розвиток українських міст.

Попередній матеріал
У Запоріжжі помер 12-річний хлопчик, якому напередодні стало зле в дитячому таборі
Наступний матеріал
Відсутність інвестицій, корупція та некомпетентність: із яким набором питань Зеленський летить до Вашингтона
Теги:
Loading...