Будинок Насірова у Конча-Заспі
Будинок Насірова у Конча-Заспі Максим Нефьодов / Facebook

Профспілка митниці побудувала лакшері-будинки замість реабілітаційного центру для співробітників – ЗМІ

  Читайте по-русски
  За словами Нефьодова, ситуація дискредитувала профспілку і в нинішньому вигляді вона повинна припинити свою роботу

  Державна архітектурно-будівельна інспекція, а потім і Національна поліція, повинні провести розслідування за фактом будівництва елітних котеджів для керівників митниці. Про це заявив керівник Митної служби України Максим Нефьодов у ефірі "5 каналу".

  Як повідомляє ЗМІ: "На гроші, які збирали із зарплат звичайних митників, відомча профспілка побудувала палаци для керівництва, куди потрапити звичайним працівникам не можна".

  За словами Нефьодова, дана ситуація дискредитувала профспілку і в нинішньому вигляді вона повинна припинити свою роботу.

  "Я б дуже хотів, щоб старі порядки, коли профспілка де-факто працювала на інтереси вищого керівництва фіскальної служби, залишилися в минулому. Зрештою, це гроші самих митників – це відрахування, які йдуть з їх зарплат, і ці кошти повинні використовуватися на потреби самих митників", – заявив Нефьодов.

  За його словами, результатів розслідування від ДАБІ про те, як профспілка спромоглася звести в Конча-Заспі котеджі для "своїх" – чекають через місяць-півтора.

  "Проводиться розслідування, хто ж дозволив, або проявив службову бездіяльність, щоб дозволити там, де повинен бути побудований реабілітаційний центр або котеджі для персоналу, побудувати там якийсь лакшері-будинок з місцями для прислуги, гаражами, басейнами і так далі", – запевнив Нефьодов.

  Повернене майно керівник митниці планує реалізувати на відкритому аукціоні.

  Попередній матеріал
  "Вам не здається, що ви нахабна?" – у маршрутці Житомира зацькували ветеранку АТО
  Наступний матеріал
  Смартфон iPhone 11 Pro Max: освітлення – не перешкода творчим фотозадумам
  Теги:
  Loading...