Айфон
Айфон відкриті джерела

Смартфон iPhone 11 Pro Max: освітлення – не перешкода творчим фотозадумам

  Читайте по-русски
  Айфон отримав функцію, яка робить одночасно 9 знімків, підвищує деталізацію кадрів, зроблених в умовах недостатнього освітлення, а також перемикає між профілями камери під час відеозйомки

  У чому особливість нічного режиму в смартфоні

  При нестачі світла складно вловлювати об'єкти в темряві. У професійних камерах це питання вирішується завдяки рівню чутливості матриці або подовженням витримки – збільшенням часу відкритого затвора.

  У смартфонах реалізувати високі показники ISO не виходить через маленькі габарити пристрою. Для довгої витримки необхідний штатив, щоб прибрати смазування на фото. Але це ще один крок у зворотний бік від компактності. Поліпшити темні фотографії можна в редакторах, але в такому випадку кадр не завжди вийде об'ємним з правильною передачею відтінків, підвищення експозиції проявляє колірні шуми на знімку.

  Тому розробники використовують програмне забезпечення для підвищення якості знімків. У топових смартфонах нічну зйомку виділяють в окремий режим, де камери використовують функцію брекетингу. Цей режим робить серію знімків однієї сцени з різними параметрами, а потім об'єднує в один кадр. У пристроях Android за нічну зйомку відповідає штучний інтелект. Телефон автоматично налаштовується під умови освітлення, рух об'єктів, баланс білого і знімає ряд кадрів, щоб проявити якомога більше деталей на фінальному фото.

  Функція нічної зйомки реалізована в смартфонах Samsung Galaxy S10, Huawei P30 Pro, Google Pixel 3. Компанія Apple оперативно відреагувала на запит користувачів і підхопила тренд. Скоро протестуємо нові фішки власноруч.

  Нічна зйомка в iPhone 11 Pro Max

  Айфон отримав функцію Deep Fusion, яка робить одночасно 9 знімків. Вона підвищує деталізацію кадрів, зроблених в умовах недостатнього освітлення. Крім цього, нова опція плавно перемикає між профілями камери під час відеозйомки.

  Нічний режим активується автоматично, користувачі можуть при бажанні відключити його. iPhone розраховує необхідний час спрацьовування – 3-4 секунди і рекомендує тримати пристрій нерухомо. Але навіть невеликі змазування через тремтіння в руках апарат мінімізує і видає чітке якісне зображення.

  Кольори можуть бути трохи спотворені, загальна експозиція світліше, ніж в реальності бачить око, але це легко виправити вже зроблено. В Apple посилено попрацювали над цією функцією. Є впевненість, що користувачі будуть задоволені. У майбутньому, з програмними оновленнями, нічний режим продемонструє ще більш високі показники.

  Від заходу до світанку

  Фото- і відеозйомка у флагманських смартфонах якісно піднялася на новий рівень за останній рік. Корпорації підлаштовуються під стрімкі темпи світу і його мобільність.

  Смартфон iPhone 11 Pro Max – одне з підтверджень, що телефони можуть впоратися зі складними завданнями. Гаджет не замінить професійну камеру, але підійде для звичайних користувачів. Зберігайте моменти, подорожі, розвивайте навички стріт-фото в будь-який час доби. Тепер освітлення не перешкода творчим задумам.

  Поки чекаємо iPhone 11 Pro Max в українських магазинах, стежте за новинами на Comfy.ua, щоб не пропустити гарячі новинки на ринку гаджетів.

  Попередній матеріал
  Профспілка митниці побудувала лакшері-будинки замість реабілітаційного центру для співробітників – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Готові заблокувати Netflix, якщо не виконуватимуть норми – Потураєв щодо закону про медіа
  Теги:
  Loading...