Кадастр поки що не доопрацювали. Тож демонстрували на прикладі двох столичних районів - Голосіївського та Печерського. Розробники земельної карти кажуть, вона змусить забудовників не порушувати державні будівельні норми. Так, наприклад, за допомогою кадастру можна буде дізнатися скільки дитсадків, шкіл чи лікарень розміщено у конкретному житловому масиві. Відтак Голов-архітектури може заборонити зводити певний об`єкт навіть, якщо комапнія отримала дозвіл на будівництво кілька років тому.
Андрій Вавриш, начальник служби містобудівного кадастру Києва: "Кожна служба експлуатуюча в місті знає після зазначення інформації, що в цьому будину шось сталось. Також ви можете знати, що в тому районі будинок вимгаає ремонтних чи капітальних робіт".
Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "Приходить забудовник. Він колись в свій час правдами неправдами отримав тут землю. Хоче стоїть тут будинок, або торговий центр або якусь заправку. Сьогдоні вже чітко видно на цьому кадастрі всі вимоги або всі обмеження".