Презентували карту містобудівного кадастру Києва

  Боротися з будівництвом в зелених зонах та в історичній частині Києва столичний Департамент архітектури вирішив за допомогою містобудівного кадастру. Карту такого ресурсу презентували в Міністерстві регіонального розвитку.

  Кадастр поки що не доопрацювали. Тож демонстрували на прикладі двох столичних районів - Голосіївського та Печерського. Розробники земельної карти кажуть, вона змусить забудовників не порушувати державні будівельні норми. Так, наприклад, за допомогою кадастру можна буде дізнатися скільки дитсадків, шкіл чи лікарень розміщено у конкретному житловому масиві. Відтак Голов-архітектури може заборонити зводити певний об`єкт навіть, якщо комапнія отримала дозвіл на будівництво кілька років тому.

  Андрій Вавриш, начальник служби містобудівного кадастру Києва: "Кожна служба експлуатуюча в місті знає після зазначення інформації, що в цьому будину шось сталось. Також ви можете знати, що в тому районі будинок вимгаає ремонтних чи капітальних робіт".

  Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА: "Приходить забудовник. Він колись в свій час правдами неправдами отримав тут землю. Хоче стоїть тут будинок, або торговий центр або якусь заправку. Сьогдоні вже чітко видно на цьому кадастрі всі вимоги або всі обмеження".

  Попередній матеріал
  Пабата лікуватимуть в Німеччині
  Наступний матеріал
  Все більше киян стають учасниками міжнародних волонтерських та навчальних програм
  Теги:
  Loading...