Представники ОСББ та житлово-будинкових кооперативів пікетували Київводоканал

  Представники ОСББ та житлово-будинкових кооперативів пікетували Київводоканал. Біля стін підприємства зібралося кілька десятків активістів.

  Від керівництва компанії - вимагали укладення звичайних договорів про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення. Оскільки, ОСББ та ЖБК, як юридичних осіб зобов`язують платити ще й додаткові збори. Тоді як мешканці будинків, які обслуговують ЖЕКи, їх позбавлені. То ж кооперативники вимагають прирівняти їх до ЖЕКів, і не стягувати невмотивовано додаткових коштів.

  Світлана Козюкова, голова правління ЖБК: "Холодна вода на підігрів заходить в бойлери наші, які належать Київенерго. Мій будинок і так само решта будинків киян - заходить гаряча вода - на підігрів. Сьогодні на моєму будинку 77 тисяч штучних боргів. У мене немає ніякого договору з Водоканалом на постачання холодної води на підігрів".

  Вікторія Яковлева, радниця голови правління ПАТ "АК "Київводоканал" з питань інформаційної політики: "Це питання точиться дуже багато років. Це питання не вирішується, авле не Київводоканал - це питання вирішує. А я думаю, що як мінімум це питання Міськрада вирішує або міська адміністрація. При чому тут Водоканал - не знаю".

  Попередній матеріал
  Держбюджет на 2013 - є кататсрофічним для Києва
  Наступний матеріал
  Сумні аншлаги у столичних травмпунктах
  Теги:
  Loading...