Держбюджет на 2013 - є кататсрофічним для Києва

  Держбюджет на 2013 - є кататсрофічним для Києва, адже не взмозі забезпечити життєдіяльність столиці заявив голова КМДА Олександр Попов.

  У мерії кажуть - надбавки лікарям та освітянам, а також працівникам закладів культури - під загрозою. У новому кошторисі передбачено втричі менше коштів на пільговий проїзд громадян у комунальному транспорті. Що стосується грошей на відшкодування різниці в тарифах за комірне у 2013 році, то їх узагалі не дали, кажуть в мерії. А це - 2 з половиною мільярди гривень, яких у міста просто немає де взяти.

  Валентин Мельник, голова Київської міської ради профспілок: "Єдиний регіон це місто Київ з якого заплановано вилучати близько 50ти відсотків всього полдатку у бюджет. Скажіть це справедливо по відношенню до киян?"

  Олександр Попов: "Так трапилось, я не можу цього прокоментувати...я незнаю, чому так трапилось, що бюджет наступного року проект його він якось так майже тайно готувався. Я як голова КМДА на відповідь чи зможемо ми забезпечти нормальну життєдіяльність міста у 2013-му році - я вам відповідаю - не зможемо".

  Попередній матеріал
  Новими звершеннями у розведенні тварин хвалиться австралійський зоопарк
  Наступний матеріал
  Представники ОСББ та житлово-будинкових кооперативів пікетували Київводоканал
  Теги:
  Loading...