facebook.com/petroporoshenko

Порошенко: "Санкції проти Росії мають діяти до повного відновлення цілісності України"

Глава держави висловив вдячність США за продовження дії санкцій проти РФ

Президент Петро Порошенко переконаний, що санкції проти країни-агресора Росії повинні діяти до того часу, поки не буде відновлено територіальну цілісність України. Про це глава держави заявив після завершення зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом у понеділок, 16 січня.

"Наголошую на тому, що ці санкції мають залишатися чинними, поки не буде відновлено територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом", – сказав Президент.

Глава держави висловив вдячність США за рішення щодо продовження дії санкцій проти РФ. Він додав, що запровадження санкцій та продовження їх дії є знаряддям, яке повинне змусити агресора брати участь у переговорах та виконувати взяті на себе зобов'язання.

Петро Порошенко зазначив, що Росія всіма способами намагається не лише уникнути відповідальності, а й дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні, розколоти трансатлантичну і європейську єдність.

Також глава держави додав, що "нинішня агресивна Росія – це пріоритетна загроза і для США, і для України".

"Так, Росія вторглася на територію України, окупувавши частину Донбасу та Крим. Крим – це Україна. І ми вдячні за те, що представники нової адміністрації чітко стоять на цих позиціях", – наголосив він.

"Вірю, що ми переможемо, бо правда на боці України, а справедливість завжди сильніша за зброю", – сказав Петро Порошенко.

У свою чергу віце-президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден підкреслив, що США, разом із партнерами з ЄС та Великої сімки, стоять на позиціях, що санкції проти Російської Федерації мають залишатися в силі до того моменту, доки Росія повністю не виконає свої зобов’язання в рамках Мінських домовленостей.

"Жодні політичні домовленості неможливі, доки Росія продовжує насильство в Україні. Тільки після того як Росія та її маріонетки на Сході України виконають свої зобов’язання та припинять бойові дії, після того як вони дозволять Донбасу повернутись до мирного та безпечного життя, Україна зможе виконати свої політичні зобов’язання", - сказав Джозеф Байден.

Віце-президент США також наголосив, що санкції, які пов'язані з анексією Криму, мають залишатися в силі, доки Росія контролює півострів.

Нагадаємо, що в понеділок, 16 січня, відбулася зустріч Петра Порошенка із віце-президентом США Джозефом Байденом.

Попередній матеріал
Нацрада планує розглянути трансляцію на СТБ передачі з військовим РФ, що воював на Донбасі
Наступний матеріал
Порошенко доручив МЗС передати в Гаазький трибунал позов проти Росії
Теги:
Loading...
Байден назвав умови виконання політичої частини Мінських угод

Байден назвав умови виконання політичої частини Мінських угод

Гройсман і Байден підбили підсумки взаємодії України та США при Обамі

Гройсман і Байден підбили підсумки взаємодії України та США при Обамі

Байден прибув до України

Байден прибув до України

Барак Обама нагородив віце-президента Джо Байдена медаллю Свободи, чим розчулив політика – відео

Барак Обама нагородив віце-президента Джо Байдена медаллю Свободи, чим розчулив політика – відео