politrussia.com

Байден назвав умови виконання політичої частини Мінських угод

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Мінські домовленості є єдиною можливою основою для припинення конфлікту на Донбасі, проте політичну їх частину можливо виконати лише за умови, що Росія припинить свою агресію

Про це Байден зазначив під час спільної з Президентом України Петром Порошенком заяви для ЗМІ, повідомляє "Укрінформ".

"Я знаю, як вам важко зберегти віру в Мінський процес, коли Росія відмовляється виконувати свої зобов'язання щодо безпеки, але ми знаємо, що цей процес є єдиною життєздатною основою для врегулювання конфлікту на Донбасі й відновлення уряду України на Сході та повернення Україні контролю над державним кордоном", – сказав Байден.

Водночас він підкреслив, що Україна зможе виконати політичну частину Мінських домовленостей лише за умови припинення ведення Росією та її поплічниками на Донбасі бойових дій.

"Дозвольте мені бути щирим з вами – політична частина угоди не може бути реалізована, допоки не припиниться насильство з боку Росії. Тільки після того як Росія та її посередники на Сході виконають свої зобов'язання стосовно припинення бойових дій і дадуть Донбасу можливість встановити мир і безпеку, можна очікувати від України повного виконання своїх політичних зобов'язань", – наголосив віце-президент США.

Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, відбулася зустріч прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-президентом США Джо Байденом, під час якої сторони підбили підсумки взаємодії з США під керівництвом президента Барака Обами, обговорили прогрес України на шляху реформ і подальшу співпрацю.

Попередній матеріал
США надали Україні більше $600 мільйонів на безпекову галузь – Байден
Наступний матеріал
СБУ знешкодила агентурну мережу терористів, що "зливала" інформацію про позиції ЗСУ
Теги:
Loading...
Порошенко: "Україна ніколи не повернеться у стійло російської імперії"

Порошенко: "Україна ніколи не повернеться у стійло російської імперії"

Гройсман і Байден підбили підсумки взаємодії України та США при Обамі

Гройсман і Байден підбили підсумки взаємодії України та США при Обамі

Байден прибув до України

Байден прибув до України