Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінських угод www.president.gov.ua/

Порошенко, Олланд, Меркель і Путін домовились зібрати Контактну групу до кінця тижня

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом РФ Володимиром Путіним.

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  "Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінського Протоколу від 5 вересня та Мінського Меморандуму від 19 вересня. Петро Порошенко, Франсуа Олланд, Ангела Меркель та Володимир Путін погодились щодо необхідності дотримання усіх пунктів цих домовленостей задля мирного врегулювання на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

  Сторони також висловились за проведення зустрічі Тристоронньої контактної групи для забезпечення прогресу з виконання Мінських домовленостей до кінця тижня.

  "Порядок денний зустрічі контактної групи має містити питання припинення вогню, виходу на лінію розмежування, яка закріплена в Меморандумі, відведення військ та важкого озброєння, а також якнайшвидшого звільнення усіх заручників", - повідомили у прес-службі Глави держави.

  Окрім цього, Президент України приернув увагу до нагальної необхідності звільнення з російської в'язниці народного депутата Надії Савченко, стан здоров’я якої погіршився.

  Сторони домовились продовжити телефонні перемовини в Нормандському форматі за декілька днів для підтримання активного діалогу та відслідковування результатів домовленостей, що були досягнуті в цьому форматі.

  Попередній матеріал
  Порошенко і Могеріні - за мирне врегулювання на Донбасі за Мінськими угодами
  Наступний матеріал
  Обама підписав бюджетний закон США із підтримкою України

  Мінськ готовий до проведення засідання тристоронньої контактної групи - МЗС Білорусі

  Засідання тристоронньої контактної групи має бути проведено без зволікань - Порошенко

  Порошенко: путінські "гумконвої" везуть терористам паливо для танків

  Заради миру Україна готова домовлятись навіть з Путіним – АП