АПУ
5.ua

Заради миру Україна готова домовлятись навіть з Путіним – АП

  Щоб пришвидшити зустріч тристоронньої контактної групи, Україна готова домовлятися з Росією – зокрема із Володимиром Путіним.

  Про це заявив заступник глави адміністрації Президента Валерій Чалий під час брифінгу. З його слів, Україна зацікавлена, щоб зустріч за участі нашої держави, Росії та ОБСЄ відбулася найближчим часом, проте дату поки що не назвав. Каже: процес із її визначенням гальмує Російська федерація. Офіційний Київ зі свого боку робить усе можливе, щоб переговори таки відбулися.

  Крім того, Чалий прокоментував заяви російського прем'єра Дмитра Медведєва щодо європейського вибору нашої держави: "Заяви прем’єр-міністра Мєдвєдєва стосовно того, що Україні не варто іти в європейський союз, виконувати угоду про асоціацію, що неприпустимо Україна втратить усе – ми, знаєте, читаємо її, як белетристику, тому що в нас є свої національні інтереси і в нас інше виникає серйозне питання – ціна на нафту, її динаміка, ми аналізуємо і намагаємося підтримати солідарну позицію по санкціям і ми працюємо над тим, щоб Росія дотримувалася своїх зобов’язань – принаймні тих, які ще не зруйновані Росією в системі міжнародного права".

  Валерій Чалий також повідомив: угода про асоціацію України з Євросоюзом може набути чинності вже до кінця наступного року. Раніше ж експерти прогнозували, що процес ратифікації документа займе декілька років.

  Попередній матеріал
  За останню добу на Донбас повернулося 900 людей – РНБО
  Наступний матеріал
  З окупованих бойовиками територій намагались вивезти 800 тонн вугілля і брухту

  ООН фіксує розстріли, арешти і тортури на окупованій росіянами території

  Бойовики зірвали заплановану на 9 грудня зустріч контактної групи по Донбасу - заява

  Мінськ готовий до проведення засідання тристоронньої контактної групи - МЗС Білорусі

  Засідання тристоронньої контактної групи має бути проведено без зволікань - Порошенко