Facebook

Полторак розповів, скільки за півтора року до ЗСУ прийшло контрактників

Речник Міноборони Максим Праута повідомив, що у 2017 році на покращення матеріальної бази навчальних центрів ЗСУ виділено 250 млн грн

За 2016-й та початок 2017 року на службу за контрактом до Збройних сил України вступили 86 тис. громадян України. Таку статистику навів міністр оборони Степан Полторак під час виступу на церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. І. Черняховського в Києві у п'ятницю, 16 червня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"За 2016 рік і початок 2017 року у війська за контрактом прийшло 86 тис. військовослужбовців, що свідчить про те, що армія стає професійною. Контрактники мотивовані, підготовлені, мають бойовий досвід. І це дало нам змогу на сьогодні відмовитися від мобілізації", – цитує слова глави Міноборони агентство.

Крім того, як наголосив генерал, така кількість контрактників дала змогу Збройним силам створити багатотисячний резерв: "Ми створили 100-тисячний резерв, який протягом кількох діб може взяти в руки зброю. З ними щороку проводять навчання". Адже, як він підкреслив: "Ми повинні бути готові до зміни обстановки".

Крім того, як на брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, поточного року на покращення матеріальної бази навчальних центрів ЗСУ виділено 250 млн грн: "Цього року майже 250 млн грн з оборонного бюджету заплановано на покращення матеріальної бази Збройних сил. Зокрема 132,5 млн – на відновлення навчального центру на Львівщині, майже 100 млн – на будівництво табірного містечка на полігоні "Широкий Лан" та майже 13 млн – на відновлення фондів 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ у Десні".

Як повідомляв 5.UA, раніше Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу в ЗСУ.

Дивіться також фотогалерею на тему:

"Крилата піхота": як повітряний десант ВДВ вдосконалює навички на полігоні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чубаров назвав російські паспорти в Криму "аусвайсами"
Наступний матеріал
МОЗ про "Доступні ліки": до кінця 2017 року перелік захворювань і препаратів розширять
Loading...

Полторак відвідав школу підготовки сержантів у Коджорі: Україна втілюватиме досвід Грузії

Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу в ЗСУ

На сьогодні для жінок закриті 3/4 посад у ЗСУ – волонтер

Штурмовики, авіація, піхота: на Широкому лані тренується повітряний десант ВДВ

"Нервова система" армії: у зоні АТО відбулись навчання військових зв'язківців – фотогалерея

Генштаб озвучив плани призову офіцерів запасу на червень