Степан Полторак
Степан Полторак Міноборони

Полторак: "За останній рік ЗСУ не втратили жодного сантиметру нашої землі"

Також зменшилась кількість бойових втрат на сході

ЗСУ цьогоріч не втратили жодного клаптика української землі, крім того, зменшилась кількість бойових втрат. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з командувачем ССО США генералом Раймондом Томасом та командувачем штабу ССО НАТО віце-адміралом Коліном Кілрейном, передає УНІАН.

"За останній рік ми не втратили жодного сантиметру нашої землі, зменшилась чисельність бойових втрат і ми маємо певні успіхи у бойових питаннях", – наголосив Полторак.

Водночас, він зауважив, що необхідним є продовження співпраці з американськими інструкторами, що готують українських воїнів.

"Наші Сили спеціальних операцій ще дуже молоді, вони створені лише рік тому, і нам потрібний час та досвід. Ми зацікавленні у навчаннях наших бійців, у нас є бажання і ми швидко вчимося, впевнений що ми будемо робити успіхи", – відзначив чільник Міноборони.

За його словами, "враховуючи безпекову ситуацію в Україні, потрібно, щоб українські Сили спецоперацій здобули бойову спроможність". "Нам необхідні не лише навчання такого характеру, а й підготовка українських бійців на базах іноземних навчальних центрів", – переконаний Полторак.

Своює чергою командувач ССО США генерал Раймонд Томас промовив: "Ми раді бачити прогрес у тому, як діють ваші військовослужбовці, ми оцінюємо позитивно ваші досягнення. Вони створені лише рік тому і вони справді вражають. Зараз ви будуєте власні моделі дій і опираєтеся у цьому на реальні бойові дії, а не на теорію, ви отримуєте власний унікальний досвід. Мені також подобається, що ви вболіваєте за ССО, бо я живу цією справою". 

Як повідомлялося раніше, міністр оборони Степан Полторак анонсував низку рішень для повернення окупованих Криму та Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Литві урочисто завершилися міжнародні навчання "Палаючий меч 2017" за участі військових ЗСУ – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Литві завершилися міжнародні навчання "Палаючий меч 2017" за участі військових ЗСУ
Наступний матеріал
Укргідрометцентр прогнозує заморозки на початку наступного тижня
Loading...