українська нашивка військові np.pl.ua

Генштаб озвучив плани призову офіцерів запасу на червень

  У червні планується призвати офіцерів запасу за 80 військовими спеціальностями

  Вже у червні близько 1 тис. офіцерів запасу мають поповнити лави Збройних сили України. Їх призвуть на строкову службу. Про це розповів офіцер управління у зв'язках з громадськістю ЗСУ Владислав Селезньов, передає "Радіо Свобода".

  "Протягом червня ми маємо призвати до лав ЗСУ близько тисячі військовозобов'язаних – офіцерів запасу за приблизно 80 військовими спеціальностями. Усі ці військовослужбовці будуть проходити службу в тилових підрозділах, і лише за бажанням, на підставі контракту, будуть спрямовуватися в район АТО", – підкреслив Селезньов.

  Крім того, у Генштабі пояснили, для чого призивають офіцерів запасу.

  "Офіцерів запасу призивають для того, щоб покрити певний некомплект у небойових військових частинах і за рахунок цього здійснити переміщення на первинні посади офіцерів за контрактом у бойові військові частини", – зазначив начальник управління кадрового забезпечення офіцерським складом Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Марк Андрусяк.

  Нагадаємо, 30 травня міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу в ЗСУ.

  Попередній матеріал
  Понад 70 добровольців Корпусу миру США починають роботу в Україні
  Наступний матеріал
  Ще один випадок ботулізму у столиці: чоловік у реанімації
  Loading...