Добровольці корпусу миру США
Добровольці корпусу миру США 5.ua

Понад 70 добровольців Корпусу миру США починають роботу в Україні

Наступні два роки вони займатимуться громадською роботою у містах країни

73 нових добровольці Корпусу миру США розпочали службу в Україні. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, протягом двох місяців вони вивчали українську мову та звичаї у прийомних родинах. Нині ж склали присягу, а наступні 2 роки займатимуться громадською роботою у містах України.

"Я хочу сказати волонтерам Корпусу миру – вам дуже пощастило бути в Україні саме зараз. Я в Україні близько року, це важливий досвід. Ця країна проходить через неабиякі зміни. А коли ви розпочнете свою роботу з молоддю та іншими представниками громади, вважайте, що вам у них дісталася вагома роль", – зазначила Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович.

Волонтерка Корпусу миру Гейл Нілі своєю чергою каже: "Брати участь у проекті – це дуже хороший шанс. Я ніколи не була в інших країнах. Із цим проектом я відчуваю, що я в хороших руках. Приїзд до України – це справді значна подія в моєму житті. Сподіваюся, нам удасться зробити багато успішних проектів".

Цьогорічна присяга добровольців корпусу збіглася з 25-ю річницею роботи Корпусу миру в Україні. Починаючи з 1992 року Україну відвідали більше 3 тисяч добровольців.

Корпус миру - американська неурядова організація. Її волонтерські проекти спрямовані на громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді. В Україні програма також передбачає роботу з внутрішньо-переміщеними особами.

Попередній матеріал
Геращенко: "Український політик уже впізнав кілера, який здійснив замах на Осмаєва і Окуєву"
Наступний матеріал
Генштаб озвучив плани призову офіцерів запасу на червень
Loading...