Політичні прогнози від київських астрологів

  До Нового року залишилося ще кілька годин. У Новорічну ніч люди традиційно підбивають підсумки та намагаються зазирнути у майбутнє. У ці дні зростає попит на прогнози асторологів та політологів. Отож, яким буде рік Кроля для Києва та містян - у сюжеті.

  Для Києва, який за гороскопом є Левом, перша половина року буде надзвичайно вдалою. Принаймні так прогнозують зірки. Позитивно вплине на розвиток інфраструктури та забезпечення соціальних програм Уран. До травня астрологи радять звертатися до владних структур та ЖЕКів. Утім, з середини літа почнеться застій, а восени Нептун привнесе хаос.

  На політичному Олімпі столиці зірки передрікають спокій та стабільність. Чинного мера Києва Леоніда Черновецького кияни не будуть ані бачити, ані чути. У мерії в році прийдешньому має бути спокійно та без гучних скандалів. Рішення ухвалюватиме Олександр Попов, утім, не виключають незначних кадрових ротацій.

  Із прогнозом астрологічним на 2011 рік збігся прогноз політологів. Черновецький залишиться міським головою, утім доки Попов не здобуде позитивної репутації серед киян. Наступного року чиновник з командою розбудовуватиме місто, переважно здаватимуть довгобуди, а от нових проектів не розпочинатимуть. Утім, не виключаються, що команда екс-голови КМДА ще зазнає потрясінь.

  Політичні перипетії столичних мешканців цікавлять мало. У році прийдешньому мріють про розбудову міста та життя без потрясінь.

  Тим, хто ще не зустрів своє кохання,  2011 -го астрологи радять частіше бувати у середмісті, у Харківському, Голосіївському та Солом’янському  районах. Там любовна активність, як і народжуваність, буде найвищою. В останній день 2010 року бажаємо здійснення мрій та виправдання сподівань.

  Ксенія Дворнікова, Сергій Клименко, "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Підсумки політичного життя Києва
  Наступний матеріал
  Робочі будні київських Дідів Морозів
  Теги: