Робочі будні київських Дідів Морозів

  Вони працюють, коли інші відпочивають. Кількість Дідів Морозів на вулицях дедалі більше зростає з наближенням свята. Ця професія - сезонна, проте дуже поширена. Про секрети новорічного чарівника – у сюжеті.

  Без Діда Мороза і свято – не свято. Веселий бородатий дідуган з великим мішком подарунків – головний герой новорічної казки для багатьох дітей і навіть дорослих. Для Дідів Морозів новорічні та різдвяні свята – напружені робочі будні.

  Побувати у ці дні в образі Діда Мороза і Снігуроньки — це класика жанру тимчасової роботи. Проте, на таке перетворення здатні далеко не всі. Адже потрібно володіти бодай якимись акторськими здібностями, та й конкуренція з боку професіоналів чимала.

  Утім, не так легко знайти людину, яка б могла створити хоч крапельку новорічного настрою. Для одних – дідморозівські борода та кожух – це лише один зі способів поповнити сімейний бюджет. Для інших – покликання душі. На час новорічних свят 24-річний Євген Ромахін стає тим, хто дарує не тільки дітям, але й дорослим казку та віру в дива.

  Євген Ромахін, Дід Мороз: "Дедом Морозом я стал по зову сердца. По совету близких, которые говорили, что у меня все получится, вселили в меня веру. Моя мама, которая помогла мне создать этот прекрасный костюм. Сложного здесь ничего нет. Единственное, что очень жарко".

  Для Євгена – новорічна ніч 2011 – професійний дебют. Каже, головне вміти створити святковий настрій для публіки та передати його дітям. Буде настрій – будуть пісні, танці й подарунки. Молодий Дід Мороз весь в роботі, відпочивати ніколи.

  Євген Ромахін, Дід Мороз: "Для Деда Мороза Новый год – это работа. У Деда Мороза график – сутки через 365. Поэтому Новый год он планирует провести, конечно же, в работе. А отдыхать уже будет после 1-го числа".

  Найбільша гордість Діда Мороза – Снігуронька. Саме вона – його вірна помічниця і прикраса. Знайти її не так просто. Хоча нашому Дідусю і тут пощастило.

  Євген Ромахін, Дід Мороз: "Свою Снегурочку я встретил около 2-х лет назад. Єто моя де вушка, близький мне человек. Она всегда меня поддерживает, во всех моих начинаниях. И сказала, что «К другой Снегурочке я тебя не отпущу".

  І не важливо, вірите ви в Діда Мороза чи ні. Головне вірити в те, що в Новорічну ніч дід з добрими очима завітає до Вас і принесе в мішку справжні дива.

  Попередній матеріал
  Політичні прогнози від київських астрологів
  Наступний матеріал
  До затриманих за підозрою у вибуху пам`ятника Сталіну не пускають адвокатів
  Теги: