Подільський район Києва може очолити Крушановський

  Подільський район Києва може очолити Сергій Крушановський. Про можливість його призначення заявив чільник столичної мерії Олександр Попов. Нині Крушановський займає посаду першого заступника голови рай-адміністрації.

  До того - був начальником державної житлово-комунальної інспекції Києва та першим заступником начальника Головного управління житлового господарства КМДА. За словами Попова, Сергія Крушановського підтримують у ветеранських організаціях Києва. А за час виконання обов`язків глави Подолу Крушановським район має найкращі показники за реагуванням на скарги киян. Відтак саме кадидатуру Крушановського чільник КМДА подасть на розгляд до адміністрації президента. А ось прізвища решти керівників районів визначать вже наступного тижня.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Що стосується Подольської адміністрації, то я там на минулому тижні проводив зустріч з активом. піднявся керівник ветеранської організації і каже у нас до вас прохання - Крушановський виконує обовязки. він достоєн того, щоби бути главою адміністрації. в мене є аргументи практично підкріплені тим що якшо я запропоную його кандидатуру, то я буду правий тому що він в цей колектив влився, і він має фах, щоб вирішуватит акі питання. Тому я подам на нього такі пропозиції".

  Попередній матеріал
  Дідівщина у Львівській армії [відео]
  Наступний матеріал
  Попов особисто прийняв дзвінок-скаргу
  Теги:
  Loading...