Початок демонтажу ТРК "Троїцький" перенесено вже втретє

  Зносити "Троїцький" почнуть на два дні пізніше від обіцяного. Інвестор забажав особисто бути присутнім під час робіт.
  Як повідомив виконувач обов`язків голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко, демонтувати недобудову перед НСК "Олімпійський" почнуть у четвер двадцятого березня. Після того, як до Києва прибуде генеральний директор компанії "Юджин". Розбирати "Троїцький" почнуть згори. Робитимуть це на основі плану організації робіт. Проект знесення споруди розроблять протягом місяця. Повністю зрівняти з землею скандальну будівлю міська влада зобов`язалася до першого липня.

  Анатолій Голубченко, в.о. голови КМДА: "Графік склали на 5 місяців. Я звернувся до "Метробуду" - щоб за три. Де буде наш результат? - посередині! Чотири. Але для того щоб все ж таки до першого липня завершити знесення ми повинні розпочати роботи по плану організації робіт, а не по проекту повному. Я думаю що це не буде великою проблемою, тому що проект більше потрібен для переходної частини того що залишається і підземної".

  Водночас Голубченко зауважив, що поки що зарано говорити про те, як виглядатиме після знесення Троїцька площа. Проект її реконструкції розроблять на основі проекту реконструкції НСК "Олімпійський". Втім охочих взяти участь у тендері на цей об`єкт поки що немає.
  Попередній матеріал
  Екологи вимагають вихідних днів для тварин у столичному зоопарку
  Наступний матеріал
  У Нідерландах можна вивчити людське тіло зсередини
  Теги:
  Loading...