Екологи вимагають вихідних днів для тварин у столичному зоопарку

  Запровадити щотижневий день відпочинку для тварин та закрити всі атракціони на території зоопарку. Це основні вимоги екологів, з якими вони звернулися до чиновників.
  Зі слів директора Київського еколого-культурного центру Володимира Борейка, ситуація у зоопарку нині критична. Адже через щоденні розваги тварини перебувають у постійному стресі. Серед негараздів столичного зоопарку і те, що торік його вилучили з Європейської асоціації зоопарків. Тому екологи наголошують на зміні тутешнього керівництва шляхом конкурсу серед фахівців висого класу. Натомість у мерії проігнорували такі закиди, назвавши побоювання екологів передчасними.

  Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурного центру: "Недавно директором зоопарка стала госпожа Берзина, против которой Киевский эколого-культурный центр и другие организации выступают категорически против".

  Ірена Кільчицька, заступник голови КМДА: "Хтось когось не влаштовує. Когось не влаштовує мер столиці, когось не влаштовує Прем`єр-міністр, когось не влаштовує двірник ЖЕКу, так що звертати увагу на такі дрібниці ми просто не в змозі".
  Попередній матеріал
  Справу за позовом Віталія Кличка до Київради знову перенесено
  Наступний матеріал
  Початок демонтажу ТРК "Троїцький" перенесено вже втретє
  Теги:
  Loading...