Південний ГЗК
Південний ГЗК obozrevatel.com

Південний ГЗК скоротив викиди в атмосферу на 96% після закриття агломераційного цеху

  Читайте по-русски
  У лютому 2021 року розпочнеться демонтаж обладнання, будівель і споруд

  Південний гірничо-збагачувальний комбінат на 96% скоротив викиди забруднюючих речовин в атмосферу після того як ліквідував агломераційний переділ у Кривому Розі. Про це інформує UAprom.info з посиланням на прес-службу підприємства.

  "Ліквідація агломераційного переділу на південному комбінаті, в першу чергу, це дотримання законодавства України про перехід до європейських екологічних стандартів. Важливо, щоб підприємство випускало високомаржинальну продукцію з мінімальними наслідками для навколишнього природного середовища. Закриття цеху – крок на шляху до створення екологічно чистого підприємства", – прокоментував гендиректор АТ "Південний ГЗК" Костянтин Федін.

  Повідомляється, що наглядова рада ГЗК затвердила закриття виробництва ще у вересні 2020 року, а в лютому 2021 року – почнеться демонтаж обладнання, будівель і споруд.

  Довідка. Агломераційний цех припинив випуск залізорудної сировини в жовтні 2019 року через консервацію доменного переділу на Дніпровському металургійному заводі. Південний ГЗК постачав на підприємство 95% випущеного агломерату. Співробітників перевели на роботу в інші структурні підрозділи. У майбутньому на цьому місці планується звести фабрику окомкування.

  Попередній матеріал
  "Тепер без "ватної" реклами": ультрас "Динамо" потролили Суркісів через санкції проти каналів Медведчука
  Наступний матеріал
  Ліцензії телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK не змогли анулювати: відома причина
  Теги:
  Loading...