Після перевірки СЕС закрила 6 продуктових ринків Київщини

  Шість продуктових ринків Київщини закрила обласна санепідемстанція після перевірки. Йдеться про ринки у Богуславському, Броварському, Обухівському, Тетіївському районах та у Білій Церкві.

  Серед зауважень санітарних лікарів - відсутність сертифікатів якості на товари та продаж прострочених продуктів. Зокрема, м`яса, ковбас, молока та кондитерських виробів. Перевіряльники вилучили з реалізації 55 кілограмів неякісних продуктів. Окрім того, адміністраіції 15-ох ринків отримали штрафи за незадовільний санітарний стан приміщень та недотримання гігієни продавцями. Всього упродовж тижня санепідемстанція перевірила 97 продовольчих базарів.

  Валерій Майборода, в.о. головного державного санітарного лікаря Київської області: "Люди повинні бачити в яких умовах реалізується. Ну якщо воно десь з землі чи не в пристосованих умовах - люди повинні розуміти, що економлячи 1-2 гривні вони не повинні наражати себе на небезпеку захворіти. Вимагати і від адміністрації ринків, щоб надали якісні посвідчення і також навіть може вимагати від лабораторії ветеринарно-санітарної медицини результати досліджень".  

  Попередній матеріал
  У селі Бишів на Київщині відкрили нову амбулаторію
  Наступний матеріал
  Естонія переходить на євро [репортаж, відео]
  Теги: