У селі Бишів на Київщині відкрили нову амбулаторію

  У новому приміщенні та з сучасним обладнанням відтепер лікуватимуть людей у селі Бишів на Київщині. Там відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Пощастило і лікарям - їм вручили ключі від новеньких квартир.

  Червона стрічка, привітання та гості. У селі Бишів Макарівського району Київщини свято. Напередодні Нового року там відкрили новеньку амбулаторію. Ця лікарня обслуговуватиме 18 навколишніх сіл. Щодня - понад сто хворих.

  Василь Глідін, головний лікар Бишівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини: "Наша амбулаторія має пять лікарів сімейної медицини, три стоматологи і рентгенолог. Тобто, вона дуже велика і аналогів в Україні, я думаю, що немає. Тобто, я не думаю, а немає аналогів в Україні".

  Будувати амбулаторію почали ще у далекому 1991-му. Проте лише через 20 років вона готова приймати перших пацієнтів.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми вклали буквально за чотири місяці в цілому 16 мільйонів гривень. В цілому затрачено близько тридцяти мільйонів гривень". 

  Крім нового приміщення в амбулаторію закупили нове сучасне медичне обладнання.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми на сто відсотків закомплектували діагностичним обладнанням. Воно знаходиться в центральній лікарні на збереженні, і з нового року буквально, коли розпочнуться робочі дні, ми почнемо його встановлювати. А на 14 січня, ми з Віктором Михайловичем приїдем обовязково і подивимся, яке це обладнання, як воно оборудоване, і яким чином працюють лікарі".

  Подбали і про лікарів. Поряд з амбулаторією побудували житловий будинок на 12 квартир. Перших власників просторі господи уже знайшли.

  Лікар: "Я надіюсь стать достойним цієї квартири, цього шансу в житті".

  Лікар: "Ми ще чекаємо поповнення в сім’ї, тому ця квартира нам дуже доречна".

  Віктор Тихонов, віце-прем’єр-міністр України: "Квартиры такие, что в городе не каждый имеет такую, 160 квадратных метров. Поэтому, чтобы оставить здесь, привлечь молодеж - а семьи, вы видели, все молодые - именно поэтому пошли на строительство именно таких шикарных квартир, чтобы люди не стремились бежать от сюда, увеличивали свои семьи и прикипели бы к этой територии".

  Наталя Гончарова, Віктор Сніжко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Мерія обіцяє добудувати Подільсько-Воскресенський міст у 2011 році
  Наступний матеріал
  Після перевірки СЕС закрила 6 продуктових ринків Київщини
  Теги: