5.ua

Під КМДА протестували працівники і власники парковок

  Вони вимагають припинити рейдерські захоплення паркувальних майданчиків і заперечують закиди влади про те, що підприємці порушують договори оренди та недоплачують податки до місцевого бюджету. Пікетувальники певні, що після судового розірвання з ними договорів десятки автостоянок перетворяться на будівельні майданчики. Минулого тижня власники парковок уже мітингували під Генпрокуратурою, але безрезультатно. Нагадаємо, із проханням перевірити усі паркувальні майданчики до столичної прокуратури звернулася комісія Київради з питань правопорядку. Відомство непокоїть, чи законні парковки та чи несуть їхні власники фінансові зобов’язання. Поки що перевірили близько 60-ти майданчиків.

  Віктор Задорожний, підприємець:«Власть как давит на нас так и давит. З нами диалога не состоялось. Представители власти нас полностью игнорируют».

  Андрій Дудко, директор КП «Київтранспарксервісу»:«Если увеличено количество машиномест, почему они не говорят о том, что мы обращаемся письмами к предпринимателю, устранить эти нарушения и только после этого мы обращаемся в органы».

  Назар Константинов, начальник управління прокуратури Києва: «За результатами перевірки, заявлено сімнадцять позовів про стягнення в дохід бюджету коштів, а також розірвання договорів аренди по тим паркувальним майданчикам, які використовуються з порушенням».

  Попередній матеріал
  У Житомирі військовослужбовці перекрили дорогу [відео]
  Наступний матеріал
  КМДА має прийняти програму медичного страхування