Під ГПУ заборонили мітингувати - на рік

  Мітингувати під Генпрокуратурою - теперь зась! Про обмеження права громадян на мирне зібрання під будівлею окружний суд Києва оголосить вже завтра.

  Нині там відбулося слухання справи. Позов про повну заборону до кінця цього року мітингів біля будівлі ГПУ подала Київська міська державна адміністрація. На її думку, активісти перешкоджають руху транспорту та роботі людей у довколишніх будівлях, серед яких і навчальні заклади. Мітингувальники усі закиди спростовують. Кажуть - руху автівок не заважають, бо з плакатами стоять лише на тротуарах. А із звукопідсилюючої техніки - використовують лише гучномовці. 

  Олексій Огурцов, суддя: "Рішення заберете завтра, секретар набере по телефону, всім скаже, коли під`їхати за рішенням".

  Богдан Цімейко, юрист: "Сьогодні під Генеральною прокуратурою, завтра під Кабінетом міністрів, післязавтра під КМДА... А завтра навіть під своєю хавтою - не можна буде провести мітинг під ЖЕКом. Де Конституція, стаття 39-та, України? Де Міжнародна конвенція про захист прав людини?"

  Володимир Овчаренко, відпоідач: "Для мене це має велику важливість, тому що звернення письмові та особисті прийоми до жодного результату не привели".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували альбом автентичних малюнків Тараса Шевченка [відео]
  Наступний матеріал
  Суд відхилив позов про припинення будівництва у Гостиному дворі
  Теги:
  Loading...