Суд відхилив позов про припинення будівництва у Гостиному дворі

  Окружний суд Києва відхилив клопотання активістів про припинення будівельних робіт у Гостиному дворі.

  Ті оскаржували у суді урядову постанову про вилучення Гостиного двору з реєстру пам`яток архітектури, а також просили зупинити будівництво усередині Гостиного. Нині захисники пам`ятки планують оскаржити це рішення у Апеляційному суді та просять призначити дві експертизи - будівельно-технічну та мистецтвознавчу, які мають підтвердити архітектурну цінність Гостиного двору. Натомість, представники забудовника запевняють - Гостиний двір не є пам`яткою архітектури. Мовляв, приміщення перебудували ще у 80-х роках минулого століття.

  Юлія Науменко, представник позивачів: "На даний момент є дуже багато доказів того, що постанова Кабінету міністрів є незаконною. Тому ми просили суд зупинити будівельні роботи та зупинити дію постанови. Це клопотання було достатньо обгрунтоване. Проте судом було відмовлено у задоволенні зазначеного клопотання".

  Денис Белецький, представник ПАТ "Укрреставрація": "Да, в 80-х годах оно было полностью перестроено. Этажность изменилась. Если мне память не ошибает, то это было одноэтажное здание, вот и оно было построено заново, как двухэтажное здание по чертежам архитектора Руского".

  Попередній матеріал
  Під ГПУ заборонили мітингувати - на рік
  Наступний матеріал
  У центрах надання адмінпослуг - багатогодинні черги
  Теги:
  Loading...