Перший дитячий будинок сімейного типу з`явився на Богуславщині

  Перший дитячий будинок сімейного типу з`явився на Богуславщині.

  Віднині у селі Дибинці у родині Шнуренків виховуватиметься уже шестеро прийомних діток. Ініціатором першого всиновлення став старший син Шнуренків - Яніслав. Цьогоріч на Київщині з`явилося 16 дитячих будинків сімейного типу. Загалом в області їх майже півсотні. В обладміністрації заявляють: ситуація з усиновленням в регіоні дещо поліпшилася. Цьогоріч 89 дітей отримали нові родини. При цьому зменшився відсоток діток, усиновлених іноземцями. Наразі в області понад три з половиною тисячі дітей сироти або позбавлені батьківського піклування.

  Майя Шнуренко, мама: "У нас восьмеро дітей, ну на цьому не зупиняємося. З ініціативи сина.  Син запропонувв і ми взяли. Сину було 5 років, запропонував "Давай ще візьмемо діток до хати", а тепер давай ще, ще і ще, щоб іще більша родина була".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогдні Київщина є лідером по усиновленню, по будівництву будинків сімейного типу. за останні роки зменшилась усиновленість іноземними громадянами, а збільшилась вітчизняними, нашими громадянами України. і збілшилась кількість будинків сімейного типу. появилось більше людей, які небайдужі".

  Попередній матеріал
  У Києві взялися споруджувати багатоповерхівку за німецькими стандартами [відео]
  Наступний матеріал
  Восени збільшується ризик впасти у депресію
  Теги: