5.ua

Опозиційні сили зробили спільну заяву

  В опозиції заявили, що зобов’язані зробити усе можливе і неможливе, аби запобігти подальшому кровопролиттю. Про таке йдеться у спільній заяві трьох політсил – «Батьківщини», «УДАРу» та «Свободи».

   

   

  Опозиціонери зазначили, що, мають зробити це, хоча, цитуємо: «Вести переговори з режимом, чия політика призвела до смерті багатьох інших людей, справа вкрай неприємна». Політсили також зазначили, що трагічні події 18 лютого – не є сценарієм української опозиції, яка є прибічницею винятково мирних форм протесту. На думку опозиціонерів, президент Віктор Янукович має забезпечити повне перемир’я, гарантувати відсутність силового тиску на Майдан, відвести звідти Внутрішні війська, спецпідрозділи та відмовитися від спроб розчистити Майдан. Тим часом лідер парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк після зустрічі із закордонними послами заявив, що не бачить бажання президента вирішити кризу.

   

  Зранку президент, нагадаю, закликав опозицію цитуємо: «Відмежуватися від радикалів, які провокують зіткнення». Віктор Янукович наголосив - межу перейшли, коли закликали людей до зброї. І за це порушення закону -  винні мають постати перед судом.

  Попередній матеріал
  Кияни масово здають кров для поранених протестувальників
  Наступний матеріал
  У Чернівцях студенти оголосили страйк
  Теги:
  Loading...