У Чернівцях студенти оголосили страйк

  Чернівецькі студенти оголосили безстроковий страйк. Вони попередили – не вийдуть на пари, поки ситуація в країні не зміниться, не припиниться насильство та не будуть оголошені дострокові вибори Президента та Парламенту.

   

  Страйк студентів розпочався біля центрального корпусу Чернівецького національного університету. Вони заходили до всіх факультетів і вигукували, аби студенти покидали пари та приєднувалися до страйку. Молодь реагувала на заклики миттєво. тож колона налічувала декількасот людей. Підтримали студентів і викладачі. Потому молодь свій мітинг продовжила на сходах чернівецької міської ради та облдержадміністрації і пообіцяли, що страйк їхній безстроковий і мирні акції вони припинять лише тоді, коли українська влада їх почує.

  Яна Дем’янчук, студентка: «Мене турбує те, що  гинуть невинні люди і ми виходимо на цей протест, щоб показати, що ми не байдужі, що ми хочемо позитивних змін в країні, що ми вважаємо, що лише влада може змінити щось в державі, бо ми не хочемо, щоб гинули мирні люди»

  Тарас Прокоп, координатор чернівецького Євромайдану: «В такій ситуації студенти не можуть бути осторонь, коли вбивають десятками людей, студенти не можуть сидіти на парах. Студенти мають висловлювати свою позицію».

  Попередній матеріал
  Опозиційні сили зробили спільну заяву
  Наступний матеріал
  Актер Безруков шокований ситуацією в Україні
  Теги:
  Loading...