5.ua

Кияни масово здають кров для поранених протестувальників

  Міський центр крові не вміщає усіх, хто хоче стати донором, для поранених протестувальників. Небайдужі кияни стоять у довжелезних чергах по дві-три години. І продовжують підходити.

   

   

  За сьогодні там зареєстрували уже більше трьохсот сімдесяти донорів. У звичайний день таких у середньому п’ятдесят. Приходять навіть неповнолітні і старенькі. Тож медики нагадують: донорами можуть бути тільки ті, кому уже виповнилось вісімнадцять і не старші шістдесяти. Також треба пам’ятати про всі протипоказання, зокрема здати кров можна не раніше ніж за три доби після вживання алкоголю і не раніше ніж за місяць після грипу чи ГРВІ.

   

  Перший донор: «Більше двох годин».

   

  Журналіст, «5 канал»: «Стоїте, щоб здати кров?»

   

  Другий донор: «Так. Це не є жертва, це є нормальний вчинок. І всі люди тут.. мені тут приємно, тут дуже приємна атмосфера».

   

  Третій донор: «Думаю, не страшно, если я здесь простою. Сколько нужно, столько й простою».

   

  Четвертий донор: «А як інакше? Якби сиділи вдома, це було би некрасиво. Жінок на передову не пускають. Єдине, що я можу робити, це, мабуть, здавати кров».

   

  Олександр Сергієнко, заступник головного лікаря Міського центру крові: «На сьогодні достатньо: ми вам дуже вдячні за вашу громадянську позицію. Ми вас абсолютно підтримуємо і запрошуємо вас завтра з пів дев’ятої ранку до третьої дня».

  Попередній матеріал
  СБУ повідомило про захват вогнепальної зброї
  Наступний матеріал
  Опозиційні сили зробили спільну заяву
  Теги:
  Loading...