Опозиція вимагає дострокових виборів мера та Київради

  Дострокових виборів мера та Київради вимагає опозиція від Верховної Ради. Як заявляє фракція "Удар", нинішній склад міської ради не відповідає сподіванням киян, які голосували на останніх виборах.

  Адже, замість семи фракцій нині у Київраді - 13 та одна депутатська група. Решта 27 депутатів - позафракційні. Попри це, експерти переконані, що питання дочасних виборів у Києві найближчим часом парламент не розгляне. Адже провладна більшість у цьому просто не зацікавлена.

  Наталія Новак, депутат Київради, фракція "Удар": "Люди не вибирали конкретно ці політичні групи. Люди вибирали конкретно - Блок Черновецького, Блок Тимошенко. Прийшла підміна понять. Начебто вони залишились депутатами, але зараз вони представляють абсолютно не свої політичні сили і, таким чином, вони не несуть ніякої відповідальності перед людьми".

  Олександр Черненко, голова Комітету виборців України: "Ця проблема з правової давно перейшла у площину політичну. Зараз правляча більшість у Раді не бачить кандидата свого власного, який би міг перемогти на цих виборах, якщо говорити про вибоори міського голови. Так само, поки що не бачить належного результуту для себе на виборах Київради". 

  Попередній матеріал
  У Кенії померла перша африканка-лауреатка Нобелівської премії миру
  Наступний матеріал
  Бригинець: на Подолі забудовник знищує археологічні пам`ятки
  Теги: