Бригинець: на Подолі забудовник знищує археологічні пам`ятки

  Археологічну пам`ятку знищують на Подолі. На перетині вулиць Нижній Вал та Житньоторзька будують торгово-розважальний комлекс. Роблять це всупереч тому, що під землею знаходяться історичні пам`ятки Подолу VIII-XIX століть.

  Про це повідомив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець. За його словами, забудовник знехтував археологічним дослідженням, яке мав зробити перед початком будівництва. Роботи почались ще у квітні. За цей час Управління охорони культурної спадщини тричі надсилало забудовнику звернення з вимогою припинити будівництво. Нині на цьому місці уже вирили котлован завглибшки близько трьох метрів. Чи залишились там бодай якісь артефакти - достеменно не відомо.

  Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури та туризму: "Ігнорування рішень відповідних органів призвело до того, що ми фактично втратили цей шматок території для досліджень. Хто його знає, що там можна було знайти? Цілком допускаю, що там могли бути дуже потужні артефакти якісь знайдені. Будівельники, як завжди, знехтували правилами проведення розкопок".

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає дострокових виборів мера та Київради
  Наступний матеріал
  У Києві з`явилась перша партія ліків для хворих на гемофілію
  Теги: